Kolczyki z piórami w stylu boho

Inspiracje

Lato w pełni, w mojej pracowni nadszedł więc czas na letnią kolekcję w stylu hippie. A że ja sama jestem człowiekiem ciepłolubnym, to słońce nastraja mnie optymistycznie. Skłania mnie do sięgnięcia po odważne, soczyste barwy, niekonwencjonalne materiały. Przy podpowiedzi jednej z Was – powstała kolekcja „Boho street”.

Niebieskie kolczyki z chwostami w stylu boho

Styl boho

Boho to styl odważny i trochę eklektyczny.
Zgodnie z nazwą (boho – od bohemy) promuje swobodę, luz i brak konwenansów. Nietuzinkowe, oryginalne stylizacje, inspiracje hippisami czy etno tylko kilka z wyróżników tego stylu. Kochasz długie spódnicee i sukienki maxi? Świetnie – to także jeden z nieodłącznych elementów stylu boho. Etniczne wzory, kwiaty i różnobarwne printy to kolejne elementy układanki. A nade wszystko swoboda – ma być wygodnie i luźno.

Broszka z piórami w stylu boho chic

Dodatki

Boho chic nie może obejść się bez wyrazistych dodatków. Różnokolorowe bransoletki czy koraliki to jeden z pomysłów. Sprawdzą się też pióra – czy to naszyjnikach, kolczykach czy innej biżuterii. Frędzle i chwosty to kolejny z elementów. I na końcu – przyjaciel każdej kobiety – obszerna torba, która pomieści wszystkie nasze skarby, niezbędne do przetrwania w miejskiej dżungli.

Letnie bransoletki w stylu boho

Boho z pracowni Multanki

A co znajdziecie u mnie w kolekcji boho street? Jak to w tym stylu – kolekcja jest eklektyczna. Mamy naszyjniki , kolczyki i broszki z piórami. Pojawia się surowy jedwab. Lekkie bransoletki w soczystych barwach można ze sobą dowolnie zestawiać. Kolczyki z piórami radośnie powiewają na wietrze i muskają twarz.

Pełen przegląd kolekcji znajdziecie na stronie. Dostępne sztuki znajdziecie też w sklepiku: Kolekcja boho street w sklepiku