Kreatywne warsztaty rozwojowe - jak poradzić sobie z jesienną depresją

Aura za oknem nie zachęca do aktywności. Coraz krótsze jesienne, prawie zimowe dni czy brak słońca mogą  działać przygnębiająco. Czy jednak jesień musi wiązać się z obnizonym nastrojem? Czy jesienne deszcze muszą działać przygnębiająco? Jak zrobić kreatywny krok do przodu? Zapraszam na warsztaty które pozwolą odpowiedzieć na te pytania. poprowadzę je wspólnie z Magdaleną Truchanowicz.

Magdalenę Truchanowicz – psycholog, zainteresowany odkrywaniem potencjału w drugim człowieku, dążący do rozwoju i samorealizacji w życiu.

Aleksandra Multan – to ja  – na co dzień kierownik projektu i właścicielka firmy,tworząca bajecznie kolorową biżuterię, znajdująca i tworząca piękno w drobiazgach.

Po co

Warsztaty mają na celu przyjrzenie się własnemu potencjałowi oraz możliwościom konstruktywnego i twórczego radzenia sobie ze spadkiem nastroju, przygnębieniem, niechęcią, depresją.

Być może twój aktualny stan emocjonalny sprawia,że przestałaś wierzyć we własne możliwości i umiejętności? Może przeżywasz rozterki i nie wiesz, w którą stronę ruszyć?

Te warsztaty pozwolą ci odkryć to co dotychczas nie było w pełni wykorzystane przez ciebie, a jednocześnie poczujesz, że masz większy wpływ na własne życie.

Jak

W bezpiecznej przyjaznej atmosferze porozmawiamy o jak sobie radzić z emocjami, głównie depresją. Jakie każda z nas ma możliwości, jak wykorzystać różne techniki twórcze w czasie wolnym.

Kiedy

Warsztaty odbędą się 9.12.2017 (sobota) w godzinach 9:00 – 16:00

Koszt warsztatów rozwojowych to 350zł

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA