Wesele w winnicy

Wesele w winnicy to pomysł na ślub naturalny. Bez zadęcia, w urokliwym miejscu. wino, kobiety,  miłość i śpiew – czy może być lepsze połączenie?

Wesele w winnicy

Na pewno to pomysł na piękne i urokliwe miejsce ślubne dla osób, które kochają dobre wino. To jednak nie wszystko, bowiem winnica i winiarnia to dobry pomysł dla wszystkich, którym marzy się ślub naturalny, bez błysku cekinów i brokatu. Winnica to ogrom zieleni, często budynki z przepięknej starej cegły. Czasem w samej winiarni jest możliwość wykonania fotografii przy instalacjach. Tutaj z kolei może wkraść się nutka nowoczesnego klimatu. Żeby urządzić wesele w winnicy nie trzeba wcale wyjeżdżać do Francji, czy Włoch, równie piękne winnice znajdziecie w zachodniopomorskiem czy w okolicach Zielonej Góry. Część domów weselnych i dworków w Polsce ma własne winnice – a takie rozwiązanie z kolei pozwoli osiągnąć kompromis pomiędzy urokliwym miejscem i zwiększoną dawka organizacji a doświadczoną w weselnych bojach załogą. Na pewno ważne jest, aby wybór miejsca współgrał z Waszymi charakterami i upodobaniami. Wesele w winnicy to ciekawa podpowiedź dla tych którzy kochają styl naturalny, rustykalny i boho.

Wesele w winnicy

Ślub w winnicy sam niejako narzuca styl dekoracji. Winnica to ogrom zieleni, dzięki temu możemy zdecydować się zarówno na intensywny odcień greenery lub też na bardziej stonowane odcienie jak miętowy czy seledynowy. Wszystko to można pięknie przełamać bielą. Biel przyjdzie nam również z pomocą przy rozjaśnieniu dekoracji, jeżeli bawimy się w otoczeniu ścian ze starej cegły. Duża ilość naturalnych pnączy pomoże nam uzupełnić dekoracje. Winnica podsuwa też same pomysły związane z winem, na przykład dekoracje z butelek stojących na beczkach, nawet nasza księga gości może powstać w formie tablicy z korków po winie. Wino podawane na weselu może być “ubrane” w okolicznościowe wdzianka. A naszym gościom weselnym możemy podziękować za towarzyszenie nam w dniu ślubu butelką wina..

Stylizacja

Ślub w winnicy daje nam mnóstwo możliwości. Zwiewne i delikatne suknie boho pięknie się prezentują w otoczeniu zieleni i winorośli. Możemy też wpleść ten motyw w biżuterię Panny Młodej – spinka czy kokówki z motywem liścia to doskonały pomysł, by udekorować nimi włosy. Inna możliwość to wplecenie motywu przewodniego wina w formie koloru, bowiem biżuteria ślubna może zawierać elementy w kolorze wina lub winogron. Bukiet ślubny z bordowymi kwiatami cudownie uzupełnią stylizację panny młodej.

Jeżeli chciałabyś, abym stworzyła specjalne dla Ciebie biżuterię ślubną lub pomogła wybrać kolczyki i naszyjnik ślubny pasujące idealnie do Ciebie i stylu Twojego wesela – napisz lub zadzwoń!

Ola Multan

Kontakt

+48 608 536 033
kontakt@olamultan.pl